• піскоструй металу;
  • підбір кольору фарби сучасним обладнанням;
  • фарбування в'їздних відкатних, секційних гаражних воріт автомобільною акрилової фарбою Lesonal, AkzoNobel;
  • усі види зварювальних робіт;

Піскоструй металоконструкцій не втрачає своєї актуальності. Адже дана технологія - ідеальний варіант для очищення металевих поверхонь, які необхідно підготувати до фарбування.
Залежно від поставленого завдання, піскоструй металу може здійснюватися із застосуванням різних ступенів очищення. На даний момент абразивний технологія дозволяє майстру своїми руками провести поверхневу, глибоку і легку обробку різного роду поверхонь.

Застосування поверхневої абразивної обробки деталей з металу та металевих конструкцій, дозволяє отримати середній показник чистоти. Тобто, на оброблених об'єктах, при візуальному огляді, все ж можна буде виявити окалини і плями.

Глибока абразивна обробка дає можливість повністю виключити присутність на металевих поверхнях, які зазнали абразивної очищенню, навіть сліди колишньої іржі або окалин. В даному випадку металева поверхня може бути зачищена до білого.

Легка піскоструминна обробка металу дозволяє видалити з його поверхні іржаві плями і відшарувалися окалини, в результаті при поверхневому огляді об'єкт буде виглядати порівняно чистим.