Дім Воріт - це спеціалісти з великим досвідом, які запропонують Вам автоматику до воріт найбільш популярних і надійних брендів Nice, AN-Motors, Came, GANT, ROGER, BFT, які є на ринку України. Наша компанія розпочала свою діяльність ще з 2007 року і за ці роки напрацювала великий досвід в сфері автоматизації воріт.

Ми на власному досвіді пройшли всі етапи і зараз готові запропонувати Вам хороші продукти за доступними цінами в Україні. Довірившись нам ви отримаєте не тільки найкращу ціну, але і отримаєте консультацію від наших досвідчених фахівців з будь-яких питань, як фінансових, так і технічних. Автоматика для воріт Came і Nice останні роки стали дуже популярні в Україні.

Ми здійснюємо продаж, установку гаражних секційних та в’їзних відкатних воріт по всій Хмельницькій області. На усю автоматику для воріт від Дім Воріт поширюється гарантія від виробника і в разі заводських несправностей ви не залишитеся сам на сам зі своєю поломкою.

Автоматика для відкатних воріт

Привід для воріт відкриває відкатні ворота завдяки руху зірочки по навареною або прикрученою до воріт зубчастої рейки. Практично всі зубчасті рейки для побутової автоматики на відкатні ворота сумісні між собою. Довжина кожної секції становить, зазвичай, 1 метр. Оскільки привід встановлюється трохи збоку від світлового прорізу, то рейку під автоматику необхідно купувати з невеликим запасом. Для повного відкриття воріт при отворі 4 метри, необхідно купувати 5 метрів зубчастої рейки. При отворі 3.5 метрів досить буде 4-х метрів.
Правильно підібрана автоматика для воріт буде справлятися з воротами навіть при наявності невеликих обмерзань і заметів в зимовий період. Влітку, під час високих температур, можуть трохи знизиться максимально допустимі значення інтенсивності використання. Це слід враховувати тільки великим, промисловим, підприємствам та іншим об'єктам з високим потоком транспорту. На роботу побутових приводів погодні умови не роблять істотного впливу.
Привід для воріт Gant IZ-600
ворота до 600 кг
двигун 230В
магнітні кінцевики
Привід для воріт Gant IZ -1000

ворота до 1000 кг

двигун 230В

магнітні кінцевики
Привід для воріт Gant IZ-600 BA-400DC

ворота до 400 кг

Безщіточний двигун 24В

вбудовані акумулятори

Привід для воріт Roger Technology KIT BH30/806

ворота до 800 кг, Безщіточний,

магнітні кінцевики, ІР-44
Привід для воріт Roger Technology KIT BH30/606

ворота до 600 кг, Безщіточний,

магнітні кінцевики, ІР-44

Якщо Ви встановили відкатні ворота, то наступним кроком, без сумніву, стане підбір автоматичного приводу для них. При виборі автоматики для воріт, перш за все, необхідно враховувати інтенсивність їх використання і вага стулок, оскільки від цих двох параметрів безпосередньо залежить ціна комплекту.

У промислових приводах редуктора знаходяться в масляній ванні, що дозволяє уникнути їх швидкого зносу під час експлуатації. Всі його комплектуючі, включаючи і передавальний шестерню, виготовлені з високоякісної сталі.

Електрична частина комплекту представлена двигуном змінного струму 220V / 350W, магнітними кінцевими вимикачами, фотодатчиками, сигнальної лампою і двоканальним пультом управління. Хочеться відзначити, що такий варіант комплектації, є найбільш повним, так як всі ці прилади служать для безпечного і довготривалого користування для вас і ваших рідних.

Автоматика для секційних воріт

Для управління рухом воріт застосовуються автоматичні приводи. Вони забезпечують безпечний процес в'їзду та виїзду транспорту. З їх допомогою можна відкривати ворота на відстані прямо з машини. Якісна автоматика для воріт поставляється у вигляді комплекту, що включає все необхідне обладнання. Такі вироби підбираються залежно від навантаження. Вони відрізняються простотою у використанні і гармонійним дизайном.
Сучасна автоматика для секційних воріт є різноманітною. Різні моделі товарів підійдуть для певних типів конструкцій. Їх необхідно підбирати, враховуючи частоту застосування воріт. Якщо вони встановлені в приватному будинку, достатнім буде привід із середньою потужністю. Для виробничих приміщень варто вибирати пристрої з великими можливостями. Визначитися з відповідною продукцією вам допоможуть спеціалісти Дім Воріт, вони порадять модель з необхідними функціями.

Побутові секційні ворота найчастіше встановлюються на гаражі, комплектація промислових секційних воріт не відрізняється від побутових, проте вони призначені для більш інтенсивного використання та можуть мати великі розміри.

Уся автоматика для воріт від Дім Воріт сертифікована і відрізняється високою якістю. Вона характеризується довговічністю і оптимальним технічним рішенням. У нас ви отримуєте не просто техніку, а гарантію довговічною роботи.