Гаражні секційні ворота GANT від Дім Воріт - це ворота найвищої якості. Гаражні ворота GANT прекрасно доповнять архітектуру Вашого будинку. В Україні на сьогоднішній день стали дуже популярними саме секційні гаражні ворота, які не є новинкою в західних країнах. Якість секційних воріт від Дім Воріт дійсно відповідає усім Європейським стандартам.

Гаражні секційні воріта GANT мають ряд позитивних рис: легкість і безпека у використані, герметичність і теплоізоляція, дизайн і висока якість.
Легкість в управлінні. Воротами можна керувати як за допомогою автоматики, так і вручну. Автоматизація покращить рівень зручності експлуатації секційних воріт, адже набагато простіше натиснути на кнопкуі автоматика все зробить за Вас.

Безпека Вашого майна. Гаражні секційні ворота допоможуть зберегти Ваше майно, адже вони виготовлені з міцних і якісних матеріалів. Ви будете завжди з хорошою думкою, що Ваш автомобіль у повній безпеці.

Зручність у використані. Гаражні ворота працюють беззвучно і з високою швидкістю. Седвіч-панелі при відкриванні підіймаються вгору, таким чином Ви економите територію приміщеня. Якщо у випадку вимкнення електроенергії у Вашому домі, то на такий випадок, спеціальний механізм допоможе Вам легко і безпечно розблокувати ворота.

Герметичність, теплоізоляція. Високоякісні ущільнення секційних воріт по всьому периметру мають довготривалу еластичність і морозостійкість. Нижнє герметичне ущільнення компенсує нерівності підлоги в приміщенні гаража. Точне з'єднання секцій воріт і надійне ущільнення по периметру полотна воріт запобігають потраплянню вологи всередину приміщення і зберігають його температурний режим.
Дизайн. Секційні гаражні ворота GANT мають привабливий зовнішній вигляд. Таким чином, секційні ворота - це не тільки зручність і комфортом, але й створення неповторного стилю.

Ваша безпека. Особливу увагу приділено безпечній експлуатації конструкцій гаражних воріт. Ворота забезпечені пристроями захисту від обриву троса і від обриву пружин гаражних секційних воріт. Базова комплектація включає в себе пристрій блокування вала при обриві пружини. У разі поломки пружини полотно воріт фіксується в положенні, в якому знаходилося в цей момент.

Всі панелі секційних воріт GANT мають конструкцію, що забезпечує захист від защемлення пальців і унеможливлює попадання пальців між секціями гаражних воріт.

Гаражні секційні ворота GANT встановлюються в приміщення з будь-яким типом отвору: прямокутним, з скошеними крайками, з верхньої закругленою частиною або в отвір у формі арки.
Секційні гаражні ворота GANT від Дім Воріт - це сучасна високотехнологічна конструкція, призначена для закриття прорізів побутового призначення, яка проводиться в Україні.
Переваги секційних гаражних воріт GANT від Дім Воріт:
  1. Секційні ворота серії GANT складаються з високоякісних європейських комплектуючих відповідають світовим нормам стандартів безпеки;
  2. Сендвіч-панелі для воріт виробляються на заводі в Чехії на найсучаснішому високотехнологічному обладнанні;
  3. Вперше в Україні представлена сендвіч-панель, в конструктиві якій поєднані два значущих елемента: захист від защемлення пальців і відсутність містка холоду:
- Захист від защемлення пальців - відповідає європейським нормам стандартів безпеки;
- Відсутність містка холоду - передній і задній сталеві листи сендвіч-панелі не з'єднані між собою, завдяки цьому підвищується термоізоляція і зменшується ймовірність промерзання, що максимально підходить до погодних умов України;
  1. Посилена конструкція системи направляючих та підвісу - товщина профілю 1,5 мм. Рухливі елементи воріт: бічні заглушки, проміжні петлі, ролики, кронштейни покриті подвійним шаром цинку;
  2. Оцинкований торсіонні-пружинний механізм, який застосовується в воротах, має захист від розриву пружин, і розрахований на 25000 циклів підйому;
  3. Нижні кронштейни воріт, які значно впливають на роботу конструктиву, мають особливу конфігурацію, а саме, натяжку і регулювання троса.
Для зручності застосування секційні гаражні ворота можуть оснащуватися автоматикою.

Види панелей воріт

Гофрована панель
Панель з центральним пазом