Більшість організацій, що мають ділянки для паркування використовують шлагбаум для обмеження проїзду транспорту. Шлагбаум віж Дім Воріт гарантує безпеку на об’єктах та забезпечує управління руху транспортну. В основному шлагбауми використовуються у зонах паркування транспортних засобів різноманітних підприємств, офісних споруд, торгових центрів.
Керувати шлагбаумом дуже зручно і легко, адже управління проводиться через дистанційний пульт або ж за допомогою спеціальних пристроїв. У разі вимкнення живлення, то завжди є змога перевести механізм у ручне управління.

Автоматичні шлагбауми працюють беззвучно, із високою швидкістю, досить прості в експлуатації. Компанія „Дім Воріт” пропонує автоматичні шлагбауми фірм GANT, Nice, AN Motors, Came, Faac. Корпус шлагбауму виконаний з сталі та пофарбований порошковою фарбою, що захищає конструкцію від атмосферного впливу.
Електромеханічний шлагбаум є найбільш поширеним загороджувальним пристроєм. Основним елементом є тумба шлагбаума, що складається з двигуна 24В, що забезпечує швидку і ефективну роботу. Сучасні шлагбауми від Дім Воріт ідеально підійдуть для громадських, житлових, ділових та промислових будівель. Шлагбауми є надійним засобом для захисту від небажаного проїзду на територію.