Відкатні ворота від «Дім Воріт» - ворота для дачі, будинку і промислових об'єктів, візитна картка будь-якого сучасного котеджу. Стильні, ошатні і надійні відкатні ворота, керовані автоматикою, є справжньою архітектурною прикрасою Вашого будинку, налаштовують на позитив і викликають повагу до господарів.
В'їзні відкатні ворота від «Дім Воріт» поєднують в собі традиційно високу якість, сучасні технології, довговічність і естетичний дизайн. Відкатні ворота привертають увагу клієнта справедливою ціною, терміном експлуатації не менше 15 років, можливістю заповнень полотна воріт різними матеріалами, високою якістю комплектуючих і ремонтопридатністю.

Переваги воріт

Використання різних заповнень дозволяє втілити в готових виробах різні за вартістю і виконання конструкції - від елітних до економічних.
Мінімальний робочий ресурс воріт становить 25 000 циклів відкривання і закривання воріт, що орієнтовно відповідає 15 рокам експлуатації воріт (по чотири відкривання і закривання воріт щодня протягом усього періоду).

Сховане кріплення гарантує більш високу ступінь захисту від несанкціонованого доступу. Відсутність видимих елементів кріплення забезпечує більш естетичний зовнішній вигляд конструкцій.

Безшумність розсувних воріт забезпечується за рахунок використання опор з роликами і нейлонової зубчастої рейки.

Конструкція воріт передбачає можливість швидко усувати різного роду ушкодження або змінювати один вид заповнення на інший, не вдаючись до демонтажу конструкції.

Для більш комфортного управління відкатними воротами використовуються системи автоматики.

В цьому випадку відкриття і закриття полотна воріт здійснюється електроприводом. Він приводиться в дію натисканням кнопки пульта дистанційного керування.

Конструкція воріт може бути оснащена фотоелементами та світловою сигналізацією, які контролюють відкриття і закриття воріт, забезпечуючи безпечний прохід людей, домашніх тварин, проїзд автомобілів.

Компанія "Дім Воріт" пропонує автоматику (приводи) для відкатних воріт торгових марок - Nice, AN-Motors, FAAC, Came, GANT, ROGER, BFT.

Компанія "Дім Воріт" пропонує надійну і якісну фурнітуру для усіх типів воріт від українського виробника Roll Grand. Комплектуючі Roll Grand користуються попитом не лише на території України, а й в країнах Євросоюзу та СНД.

Консольний комплект №1

Консольний комплект для воріт №1 призначений для воріт проїздом до 10 метрів і вагою до 800 кг.

Консольний комплект №2

Консольний комплект для воріт №2 призначений для воріт проїздом до 6 метрів і вагою до 600 кг.

Консольний комплект №3

Консольний комплект для воріт №3 призначений для воріт проїздом до 4 метрів і вагою до 400 кг.

Консольний комплект №4

Конструкція в'їзних відкатних воріт

Відкатні ворота являють собою конструкцією, в якій рама воріт із заповненням переміщається по роликовим опорам, встановленим на фундаменті поза зоною проїзду воріт.
 1. стовп отвору;
 2. забір;
 3. полотно;
 4. уловлювач верхній;
 5. уловлювач нижній;
 6. кронштейн кріплення;
 7. опорна рама;
 8. Стовп утримує з роликами;
 9. Стовп додатковий з роликами;
 10. розкіс;
 11. двигун;
 12. засув.
Правильний монтаж розсувних воріт дозволяє без праці відкривати і закривати ворота вручну. Для замикання використовується засув, який входить в базову комплектацію.
 
Фундамент для в'їзних відкатних воріт
 
Отже, фундамент призначений для закріплення конструктивних елементів воріт - консольних блоків, які служать для утримання воріт. Разом з цим це армований блок з бетону, що знаходиться в грунті і має прямокутну форму. Встановлювати фундамент слід з внутрішньої сторони огорожі і збоку від проїзної лінії. У тому випадку якщо ворота будуть відкриватися вправо, то і фундамент буде розташовуватися з правого боку від лінії проїзду.

При проектуванні фундаменту слід дотримуватися певних розміри. Так, довжина фундаменту повинна бути не менше, ніж половина ширини прорізу для воріт. Ширина близько 60 см, а глибина не менше, ніж глибина промерзання грунту. Дані розміри дозволяють виключити ймовірність перекосу фундаменту і не порушити експлуатацію воріт. Дотримуючись цих розміри, ваш фундамент, а також самі ворота прослужать не один рік.
Схема бетонування підстави воріт.
 1. Бетонна суміш. Від її якості буде залежати якість виготовлення і термін експлуатації.
 2. Арматурний каркас. Дана конструкція є просторовою і виконана з металевої арматури.
 3. Опорний швелер - необхідний для того, щоб закріпити консольні блоки і електричний привід воріт.
 4. Тес для виготовлення опалубки.
Після того як будуть виконані розрахунки розмірів фундаменту, необхідно викопати яму, яка буде відповідати їм. Потім опустити в неї арматурний каркас. Сам же каркас повинен розташовуватися в горизонтальній площині і бути надійно зафіксованим. При заливці не повинно статися його зміщення. Коли каркас буде зафіксований, яму слід залити бетоном.